PARAPETY LUBLIN

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne Lublin wykonane z PCV, kamienia, marmuru stali czy aluminium to produkty trwałe, odporne na działanie czynników atmosferycznych, chemicznych czy mechanicznych. W naszej ofercie prezentujemy różne wzory i faktury, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Gwarantujemy odpowiednie dopasowanie parapetów do okien i wnętrz, jak również zapewniamy kompatybilność z zewnętrzną elewacją budynku.

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru (konglomeratu ) to produkt przemysłowy, będący połączeniem 95% kamienia naturalnego i 5 % żywicy poliestrowej jako łącznika o doskonałych właściwościach fizyko mechanicznych.

Parapety wewnętrzne z płyty drewnopochodnej

Parapety wewnętrzne charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością montażu. Występują w ogromnej gamie kolorystycznej – obecnie posiadamy w swej ofercie 120 dekorów. Duża różnorodność oklein pozwoli Państwu na dobór parapetów nie tylko do koloru ramy okiennej, ale np. do koloru paneli podłogowych, ścian czy rolet wewnętrznych. Wykonywane są ze specjalnej płyty drewnopochodnej, odpornej na wilgoć (zielone zabarwienie płyty), a gęstość płyty to 800-810 kg/m3. Płyta produkowana jest z drewna drzew liściastych – dąb oraz buk, co powoduję większą trwałość.

Parapety zewnętrzne Softline aluminium grubość 1,5mm

Parapety aluminiowe Softline Lublin – lekkie i eleganckie wykończenie okien. Zaokrąglony kształt zapewnia optymalny odpływ wody poza płaszczyznę elewacji i uniemożliwia gromadzenie się zanieczyszczeń. Stop aluminium, z którego wykonane są parapety pozwala na stosowanie różnych struktur, kolorów i efektów malowania np. odwzorowanie wyglądu drewna. Dzięki takim możliwościom kolorystycznym wygląd parapetu można dopasować do elewacji budynku, okna, otoczenia i indywidualnego charakteru stylu architektury. Duża gama szerokości umożliwia indywidualny, dedykowany dobór. Dopełnieniem kompleksowości rozwiązania jest kształt części mocującej oraz elementy zakończenia, zaślepki. Kształt elementu mocującego dostosowany jest do każdego rodzaju okna, wykonanego z PCV, drewna i aluminium, nie zasłania otworów odprowadzających wodę i nie ingeruje w konstrukcję. Zakończenia parapetów są dostosowane do estetycznych wymogów odbiorcy. Zakończenia aluminiowe wykonuje się w kolorze parapetu.

Parapety aluminiowe typu płytka Softline

Parapety aluminiowe typu płytka Softline – parapety zewnętrzne aluminiowe typu płytka o zaokrąglonym kształcie, przy prawidłowym montażu zapewniają optymalny odpływ wody poza elewację budynku i uniemożliwiają gromadzenie się brudu. Posiadają unikalny wygląd dzięki zastosowaniu tak zwanych farb młoteczkowych w kolorach:
  • miedź antyczna,
  • stal antyczna,
  • złoto antyczne.
  • promieniowanie UV,
  • temperatura,
  • wilgoć.

 

Wykonane z blachy aluminiowej lub ocynkowanej o grubości 1,2mm (aluminium) i 0,7mm(stal), powlekane farbami poliestrowymi w kolorach RAL 8017 (jasny brąz), 8019 (ciemny brąz), 9010 (biały),9006 (srebrny), 7024 (grafit), 9016 (śnieżna biel), 7016 (antracyt). Odpowiednio zamontowane chronią elewację budynku i odprowadzają wodę. Odporne na wilgoć, zaplamienia, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu. Przeznaczone do montażu wraz z oknami PCV, aluminium i drewnianymi. Istnieje możliwość wykonania parapetu w dwóch wzorach: klasyczne – parapety zagięte tradycyjnie, softline – parapety o zaokrąglonym kształcie oraz w dowolnym kolerze wg palety RAL – malowanie proszkowe.
Wykonane z blachy ocynkowanej zabezpieczonej przed korozją a następnie powlekane wysokogatunkową okleiną, doskonale komponują się z oknami drewnianymi lub PCV w okleinach drewnopodobnych. Dodatkowo nowy kształt parapetu nadaje elewacji elegancji oraz ekskluzywny wygląd. Wytrzymałe na na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak: promieniowanie UV, wilgoć, temperatura. Blacha posiada wysokogatunkową okleinę PCV do stosowania na zewnątrz. Oferujemy Państwu, aż pięć kolorów parapetów w dwóch wzorach

Parapety PCV

Parapety wewnętrzne PCV  Lublin są estetyczne, trwałe i odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości, odporne na działanie wilgoci, wody i promieniowania UV. Istotną zaletą parapetów PCV jest stabilność profilu pod względem wymiaru i kształtu. Dostępne są rozwiązania dla indywidualnych wykonawców i inwestorów.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!
Nasi profesjonalni doradcy służą pomocą!

[email protected]

Tel. 603 528 907

 

Tel. 81 746 27 27

PUH Zbigniew Janczara

Punkt sprzedaży:
20-301 Lublin
ul.Fabryczna 15/6

Administratorem danych osobowych jest firma PUH Zbigniew Janczara z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 15/6, NIP 7141190851. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.