SOLIDNE DRZWI ZEWNĘTRZNE

DRZWI LUBLIN

Drzwi zewnętrzne Lublin stanowią bardzo istotny element estetyki budynku, dlatego też zapewniamy wielość propozycji w tym zakresie. Styl, elegancja, bezpieczeństwo i komfort – to cechy naszych produktów.

Drzwi WIKĘD charakteryzuje unikatowość, dbałość o każdy detal, przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych – m.in. izolacji termicznej i akustycznej. Ponadto, wyposażenie w innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii antywłamaniowej gwarantuje bezpieczeństwo.

Drzwi wewnętrzne Lublin produkowane są w oparciu o stabilne konstrukcje, dostępne zarówno w wariantach klasycznych, jak i nowoczesnych, przez co możliwe jest dopasowanie ich do każdego wnętrza.

Otwórz się na nowe! Każdy katalog WIKĘD to unikatowe produkty, świeże wzornictwo oraz najlepsze rozwiązania.
Daj się zainspirować!

DRZWI WIKĘD LUBLIN

GLASS DESIGN

Drzwi zewnętrzne WIKĘD z kolekcji GLASS DESIGN to najnowsza propozycja designu, w którym przeszklenie od strony zewnętrznej oraz ramki od strony wewnętrznej zlicowane są ze skrzydłem dając unikatowy efekt.

NOWY WYMIAR DRZWI

Drzwi z kolekcji Future Glass Design podlegają skrótom do 10 cm. Drzwi te występują także w opcji kolorystycznej Bikolor.
Wybierając drzwi zewnętrzne do Twojej inwestycji, warto otworzyć się na nowe. Dziesiątki różnorodnych wzorów – od klasycznej stylistyki, po pionierskie rozwiązania wizualne. To wszystko w tysiącach możliwych kombinacji – tak, aby idealnie wpasować się w Twoją indywidualną koncepcję. Nowoczesna linia produkcyjna, wysoka automatyzacja procesów oraz własne laboratorium testowe sprawiają, że drzwi zewnętrzne WIKĘD są atrakcyjną propozycją, nie tylko na polskim rynku drzwiowym.

innowacyjny design

SOLIDNOŚĆ WYGLĄD BEZPIECZEŃSTWO

Zastosowana nowa technologia tłoczenia w kolekcji Glass Design umożliwia mocowanie szyby bez konieczności stosowania ramki przyszybowej od strony zewnętrznej. Przeszklenia stosowane w kolekcji drzwi GLASS DESIGN posiadają przeszklenie Black Lustro Weneckie o bardzo mocnym poziomie odbicia. Ten wyjątkowy efekt wizualny podkreśla nietuzinkowy wygląd całych drzwi.

DRZWI WEWNĘTRZNE LUBLIN

Szukasz drzwi do salonu? A może do łazienki? U nas znajdziesz drzwi do każdego pomieszczenia! Drzwi wewnętrzne Lublin!
Drzwi wewnętrzne spełniają przynajmniej kilka ważnych funkcji. Nie tylko pozwalają uporządkować przestrzeń, dzieląc dom czy mieszkanie na strefy, ale też zapewniają intymność, przy okazji stanowiąc ważny element wystroju wnętrza.

Ich styl powinien korespondować z charakterem poszczególnych pomieszczeń. Mogą chronić przed hałasem, utratą ciepła, ale też podnosić bezpieczeństwo, będąc skuteczną barierą przed pożarem czy włamywaczami. 

PEŁNY KATALOG ERKADO

PEŁNY KATALOG DRE

Jesteśmy specjalistami od drzwi wewnętrznych, oferując wyjątkową, ale niedrogą gamę drzwi i towarzyszących im okuć, akcesoriów i  wykończeń drzwi Lublin. Nasza oferta drzwi wewnętrznych i zewnętrznych wyróżnia się jakością, stylem i trwałością. Jednak nie poprzestajemy na tym. Rozumiemy, jak istotne są wykończenia, dlatego oferujemy również bogatą gamę okien, parapetów, bram garażowych oraz rolet, żaluzji. Całość tworzy wtedy niesamowity efekt!

Nie wiesz, które drzwi kupić? Zapraszamy do naszego salonu! Doradzimy oraz przedstawimy pełną ofertę Drzwi wewnętrznych i zewnętrznych Lublini!

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Skontaktuj się z nami!
Nasi profesjonalni doradcy służą pomocą!

[email protected]

Tel. 603 528 907

 

Tel. 81 746 27 27

PUH Zbigniew Janczara

Punkt sprzedaży:
20-301 Lublin
ul.Fabryczna 15/6

NIP: 7141444889

Administratorem danych osobowych jest firma PUH Zbigniew Janczara z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 15/6, NIP 7141190851. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.