OKNA DO BIUROWCÓW, OKNA DLA KAŻDEGO!

OKNA LUBLIN

Oferujemy szeroki wybór okien Veka, Sonarol, Abakaus Lublin, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z obowiązującymi standardami i normami. Okna Janczara Lublin gwarantują komfort ich użytkowania i niepowtarzalny design w niskich cenach. Dbamy o dopasowanie okien do każdego domu pod względem funkcjonalnym i estetycznym.

Solidne, ciepłe i eleganckie okna PCV

Współpracujemy z wieloma kontrahentami, aby zapewnić Państwu najlepsze produkty w przystępnych cenach!

okna ABAKUS LUBLIN OFERTA

OKNA ENERGOOSZCZĘDNE

Na rynku jest wiele ofert okien PCV energooszczędnych Lublin. Jak dobrać najlepsze okna plastikowe do swojego domu? Na co zwrócić uwagę? Czy dobre, standardowe okna PCV będą odpowiednie, czy wybrać okna plastikowe klasy Premium Lublin? Sprawdź parametry okien PCV standardowych i okien z linii Premium blu. Zestaw koszt okien do domu jednorodzinnego ze swoim budżetem. Porównaj ceny – okna plastikowe standardowe kosztują mniej niż okna PCV Premium. Weź pod uwagę współczynnik przenikania ciepła okna Uw i liczbę komór. Tanie Okna plastikowe Lublin dostępne są w standardowych wymiarach, jak również nietypowych. Na życzenie Klienta wykonujemy okna energooszczędne, zgodnie z przedstawionym projektem i specyfikacją.

TYLKO NAJLEPSI PRODUCENCI

Okna PCV ABAKUS Lublin wykonane są z polichlorku winylu, który zapewnia wysoką wytrzymałość, jak również termoochronę i izolacje akustyczną wnętrza. Produkowane są w najnowszej technologii cieplnej. Są energooszczędne, tanie i funkcjonalne.

Okna Veka Lublin to szeroka gama produktów o niepowtarzalnym designie, a przy tym funkcjonalnych i zapewniających komfort użytkowania. Są zatem idealne dla miłośników nowoczesnych rozwiązań, zwracających uwagę na dobrą relację jakości do ceny.

Okna Sonarol Lublin charakteryzują wysokie parametry techniczne przy zachowaniu nowoczesnych form. Dbałość o szczegóły w tym zakresie pozwala na sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Do okien polecamy osłony wewnętrzne, które będą chroniły naszą prywatność, zablokują dostęp promieni słonecznych i dodatkowo pełnią funkcję estetyczną. Nasze rolety, żaluzje cechują się najwyższą jakością!

OFERTA

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Skontaktuj się z nami!
Nasi profesjonalni doradcy służą pomocą!

[email protected]

Tel. 603 528 907

 

Tel. 81 746 27 27

PUH Zbigniew Janczara

Punkt sprzedaży:
20-301 Lublin
ul.Fabryczna 15/6

Administratorem danych osobowych jest firma PUH Zbigniew Janczara z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 15/6, NIP 7141190851. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.