OSŁONY ZEWNĘTRZNE
LUBLIN

Rolety zewnętrzne Lublin poprawiają stopień izolacji termicznej domu, zapewniają bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniem, pozwalają na zachowanie komfortu i swobody. Wyposażenie ich w system sterowania gwarantuje wygodę użytkowania. Wielość wariantów w zakresie osłon wewnętrznych, takich jak rolety wolnowiszące, rolety przyszybowe, rolety dzień noc, żaluzje, moskitiery i plisy w różnych wzorach i stylach zapewniają estetyczne i funkcjonalne wykończenie wnętrza. W naszej ofercie osłon zewnętrznych, znajdziecie Państwo m.in.:

rolety antywłamaniowe Lublin

żaluzje antywłamaniowe Lublin

markizy Lublin

żalzuje fasadowe Lublin

moskitiery Lublin od ręki!

SYSTEM ADAPTACYJNY

Rolety zewnętrzne adaptacyjne to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad lub w otworze np. okna.

SYSTEM HYBRYDOWY

Rolety zewnętrzne podtynkowe to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad otworem np. okna.

SYSTEM NADSTAWNY

Rolety zewnętrzne nadstawne to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad lub w otworze np. okna.

SYSTEM PODTYNKOWY

Rolety zewnętrzne podtynkowe to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad otworem np. okna.

MARKIZY

Markizy to rodzaj przesłon poziomych stosowanych na zewnątrz budynków. Ich mechanizm opiera się na składanych ramionach umożliwiających zwijanie i rozwijanie tkaniny.

KRATY ROLOWANE

Kraty rolowane to systemy żaluzji, których pancerz zwijany jest wzdłuż prowadnic do skrzynki montowanej nad lub w otworze.

ROLETY SCREEN LUBLIN

Rolety screen Hanar produkowane są w innowacyjnym i energooszczędnym systemie Zip Screen.

ŻALUZJE FASADOWE

Żaluzje fasadowe to systemy przesłon stosowany na zewnątrz budynków, łączące w sobie zasadę działania tradycyjnych żaluzji poziomych z systemami zasłon zewnętrznych.

JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ

Okna są oczami domu. Dzięki dopasowanym kolorystycznie roletom frontowym zyskują one coś więcej. Niezależnie od tego, czy są kolorowe, stonowane, czy celowo zaprojektowane jako kontrast, to Ty decydujesz o wyglądzie swojego domu. Czy to jako widoczny element rolety, czy jako wersja z tynkiem – szeroka gama różnych kształtów, kolorów i wykończeń otwiera niemal nieograniczone możliwości projektowania – Z OGROMNYM NACISKIEM NA BEZPIECZEŃSTWO!

MOSKITIERY ZEWNĘTRZNE
LUBLIN – OD RĘKI!

Nasze moskitiery Lublin wyróżnia wysoka jakość i przede wszyskim szybki czas ralizacji! Moskitiery dostępne są od ręki, ponieważ nasza firma produkuje je na bieżąco. Zamówienie – realizacja – odbiór/dostawa! Moskitery Lublin na każdy wymiar! Idealne rozwiązanie na walkę z owadami. Chroń swoją domową przestrzeń przed niechcianymi małymi goścmi! Potrzebujesz moskitiery na okno? Drzwi? nie ma problemu! Potrzebujemy wymiar i kilkanaście minut cierpliwości i gotowe!

Moskitiery ramkowe Lublin

Moskitiery Lublin to idealny sposób, aby zapobiec uporczywym insektom, a także uchronić wnętrze od kurzu i pyłu. Szukając moskitier do okien czy drzwi, warto zwrócić uwagę na ich jakość oraz dopasowanie. Wobec tego, nasz sklep oferuje tanie moskitiery od ręki na terenie Lublina i okolic.

Czym są moskitiery Lublin i jak działają?

Moskitiery Lublin to nic innego jak montowane w oknach i drzwiach siatki, które mają za zadanie zapobiegać przedostawaniu się do wnętrza kurzu, pyłu czy też chronić przed insektami. Mogą okazać się przydatną barierą dla niepożądanych czynników zewnętrznych, szczególnie na terenach znajdujących się w pobliżu zbiorników wodnych czy lasów. Coraz częściej moskitiery stosowane są także w miastach, w których stopień zanieczyszczeń pochodzących ze środowiska jest wysoki. Instalacja moskitier umożliwia zatem nieograniczony dostęp do światła słonecznego oraz świeżego powietrza bez obaw o zetknięcie się z niechcianymi insektami czy też pyłem i kurzem. Ponadto, montaż moskitier nie wpływa na instalację rolet wewnętrznych i zewnętrznych ani nie powoduje zaciemnienia pomieszczenia.

Moskitiery Lublin ramkowe oferowane przez nas

Proponujemy wysokiej jakości moskitiery ramkowe Lublin w przystępnych cenach, stanowiące skuteczne zabezpieczenie przed insektami, kurzem i pyłem. Nasze moskitiery wykonane są ze specjalistycznych, trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Siatka, z jakiej wytwarzane są nasze produkty posiada optymalną wielkość oczek, która zapewnia kompleksową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, przytwierdzenie siatki do aluminiowej oprawy powoduje odpowiednie przystosowanie do zmieniających się warunków atmosferycznych.

Rodzaj drzwi i okien nie ma znaczenia, bowiem nasze produkty dopasowują się do każdego wariantu w tym zakresie. Stanowią zarówno praktyczne rozwiązanie, jak i estetyczne wykończenie wnętrza. W naszej ofercie występują różne kolory moskitier i ram, m.in. szary, czarny, a jeśli chodzi o aluminium – biały, brązowy, złoty dąb, orzech, winchester, mahoń oraz antracyt. Pozwala to na sprostanie oczekiwaniom i indywidualne dostosowanie produktu do potrzeb naszych Klientów.

Szukając tanich moskitier do okien od ręki na terenie Lublina i okolic, sprawdź naszą ofertę.

Jak dopasować rozmiar moskitiery ramkowej do okien i drzwi?

Kluczowy w tym zakresie jest pomiar okna lub drzwi. Przed wyborem rozmiaru moskitier należy uwzględnić:

– szerokość i wysokość ramy otwartego skrzydła, którą należy zmierzyć od uszczelki do uszczelki;

– szerokość profilu z uszczelką.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!
Nasi profesjonalni doradcy służą pomocą!

[email protected]

Tel. 603 528 907

 

Tel. 81 746 27 27

PUH Zbigniew Janczara

Punkt sprzedaży:
20-301 Lublin
ul.Fabryczna 15/6

Administratorem danych osobowych jest firma PUH Zbigniew Janczara z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 15/6, NIP 7141190851. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.