Warning: A non-numeric value encountered in /home/dziewano/domains/okna-lublin.com.pl/public_html/wp-content/themes/rttheme17/content_generator.php on line 123

Drzwi

Łańcuch jest tak mocny jak jego najsłabsze ogniwo. Z drzwiami jest podobnie. Można mieć grube i mocne ściany, ale to tak naprawdę drzwi oddzielają nas od świata zewnętrznego. Poczucie bezpieczeństwa mogą zapewnić jedynie drzwi renomowanych i sprawdzonych producentów. My nie współpracujemy z firmami „Krzak”. Sprzedajemy i montujemy drzwi firm, które mają już ugruntowaną pozycje na rynku, firm, których jesteśmy pewni.

Współpracujemy z firmami:

logo-DRE-producent-drzwi
DRE – „Drzwi dobrych wnętrz”

Firma istnieje od 1991. DRE Sp. z o.o. posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zbudowany na wymaganiach normy ISO 9001. Firma ta wyróżnia się spośród innych bogatą ofertą drzwi pokojowych. Kilkadziesiąt różnych modeli, każdy w dużej ilości kolorów, wykończeń, detali. Daje to setki o ile nie tysiące możliwości aby dopasować drzwi do swojego wnętrza.

drzwidre

kmtlogo

KMT – „Wejście z klasą”

Producent ten działa od 1967 i specjalizuje się w drzwiach zewnętrznych. Jego produkty są bardzo cenione ze względu na wysoką jakość i wykorzystanie najnowszych technologii. W ofercie tej firmy znajdziemy drzwi uniwersalne o prostej i solidnej konstrukcji przeznaczone głównie do biur,pomieszczeń socjalnych, piwnic, magazynów, jak również pomieszczeń kotłowni i garażu w domach jednorodzinnych. Znajdziemy również bardzo masywne i nad wyraz eleganckie drzwi do domów i rezydencji. Bardzo bogata oferta przeszkleń i wytłoczeń sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.

drzwikmt

logotyp.jpg

ERKADO – „Drzwi które otwierasz”

To firma, której udało się połączyć dobrą jakość z niską ceną. W branży stolarskiej działa już 35lat. ERKADO posiada 2 fabryki mogące wyprodukować 20000 ościeżnic miesięcznie. W chwili obecnej dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz drzwi wewnętrznych płytowych. Firma została uhonorowana tytułem Firma Fair Play 2011 oraz odznaczeniem Gazeli Biznesu za rok 2011.

erkadodrzwi

delta
DELTA

to rodzinna firma, która została założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Od początku swego
istnienia zajmowała się stolarką drzwiową ze szczególnym nastawieniem na atestowane drzwi antywłamaniowe
i zamki. Obecnie marka DELTA Zbigniew Różycki jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi
stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Dwa
zakłady produkcyjne w Katowicach i Skrzyszowie, stabilni kooperanci, stosowanie innowacji oraz najnowszych
technologii i urządzeń zapewniają Państwu wysoką jakość naszych produktów.

drzwi-delta